Kubek do kawy=standardowy prezent?

Gdy szukamy prezentu dla bliskiej osoby, zazwyczaj wiemy co kupić lub podczas zakupów doznajemy olśnienia. Zawsze można ukochaną osobę podpytać o to, co by chciał lub chciała dostać, obserwujemy i zapisujemy ukradkiem wnioski. Chcemy sprawić radość i ofiarować coś, z czego ktoś naprawdę się ucieszy i będzie mile zaskoczony. Co jednak zrobić, gdy jesteśmy zobowiązani do ofiarowania symbolicznego prezentu osobie, którą ledwo znamy, ale nie chcemy by był to podarunek banalny?

Kubek naczyniem uniwersalnym

Okazuje się, że najcześciej wybierany prezent dla dalszych znajomych to kubek do kawy. Jest to naczynie, które posiada w domu niemal każdy, ponieważ jest zwyczajnie przydatne. Firmy już dawno zauważyły, że kształt kubka pozwala na umieszczanie śmiesznych napisów czy rysunków, którą mogą spowodować u nas poranny uśmiech. Taki kubek to miła pamiątka z danego miejsca czy też komentarz, jaki chcemy przemycić komuś, kto ma poczucie humoru.

kubek do kawy

Dobry bajer

Jeżeli chcemy wzbogacić taki prezent możemy dokupić do niego podgrzewacz USB, który przyda się i w pracy i w domu podczas siedzenia przed komputerem. Takie urządzenie nie pobiera dodatkowej energii, a podgrzewa kubek, i jego zawartość, która pozostanie mile ciepła. Wówczas kubek do kawy to już nie taki pretensjonalny prezent, który pewnie każdy z nas kiedyś dostał. A gdy kubków nam za dużo…może dajmy komuś kubek również albo załóżmy kolekcję? Pomysłów na kubki jest masa, łącznie z indywidualnym projektowaniem jego wzoru czy napisów.