Są już bilety na koncert Jamiego Lidella w Stodole!

Bilety na koncert Jamiego Lidell’a wreszcie są do kupienia. Artysta wystąpi 11 listopada w warszawskim Klubie Stodoła. Kupując w przedsprzedaży zapłacimy 85 zł, natomiast w dniu koncertu wejściówki będą dostępne w cenie 99zł.  Jamie wystąpi następnego dnia w poznańskim Klubie SQ.

Jamie Lidell – producent muzyczny pochodzący z Wielkiej Brytanii. Początki jego kariery wiążą się z zespołem Subhead – jeden z najbardziej interesujących grup elektronicznej sceny lat 90 tych. Natomiast dzięki projektowi Super Collider, który realizował wraz z Cristianem Vogelem dał się poznać szerszej publiczności. W 2005 roku nagrał krążek „Multiply”, Dzięki któremu znacznie zyskał na popularności. Muzyk przyciągał nie tylko ciekawymi brzmieniami, jego koncerty to także wspaniałe wizualne przedstawienia, w których sam artysta brał aktywny udział.

W 2008 roku wydał następny krążek – „Jimi”, który podobnie jak „Multiply” cieszył się wielkim zainteresowaniem. Samego Lidell’a okrzyknięto „niebiańskim głosem elektronicznego podziemia”.

Maj 2010 był także okresem wielkiego swięta fanów Jamiego Lidell’a, ponieważ ukazała się ostatnia płyta – „Compass, na której występuje wielu zaprzyjaźnionych artystów z branży muzycznej.