Sebastian Kseniuk – Szkolenia z e-commerce

Szkolenie w Cyrek Internet TechnologiesRozwój internetowych metod reklamy jest ogromną szansą dla wielu firm, także dla tych niewielkich, co w przypadku innych mediów nie było możliwe. Zalety reklamy w internecie nie są jednak powszechnie znane, szczególnie w mniejszych miastach. Wielu przedsiębiorców z Warszawy, Wrocławia, Poznania czy Łodzi chętnie korzysta z tej nie drogiej, a przy tym bardzo skutecznej metody dotarcia do klienta.

Jednym z miast, w którym nie jest jeszcze powszechna wiedza o e-commerce jest Zgierz. Miejscowość pod Łodzią, posiadająca zdecydowanie dłuższą historię, jednak rozwój tego miasta zahamowała właśnie sama Łódź. Właśnie w Zgierzu zorganizowano bardzo ciekawe szkolenia z zakresu reklamy w internecie.

Szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw

Szkolenia przeprowadzone 5 września w siedzibie Cyrek Internet Technologies w Zgierzu, miały na celu poszerzenie wiedzy zgierskich przedsiębiorców na temat zalet reklamy w internecie. Program szkoleń, które przygotował Sebastian Kseniuk ? specjalista ds. E-commerce obejmował:

 1. Wstęp do e-commerce
 2. Podstawowe narzędzia reklamy w internecie:
  – AdWords
  – Pozycjonowanie
  – Public relations w internecie
 3. Efektywne metody badania skuteczności kampanii reklamy w internecie
 4. Czego się wystrzegać
 5. Korzyści reklam internetowych

Profil prowadzącego ? Sebastian Kseniuk

Sebastian Kseniuk na co dzień pracuje w Cyrek Internet Technologies jako specjalista ds. marketingu internetowego. Prowadzi kampanie AdWords dla klientów agencji interaktywnej, zajmuje się także koordynacją rozbudowanych kampanii łączących wiele narzędzi promocji w internecie. Część jego pracy obejmuje również kontakt z klientem, dlatego też rozwiał większość wątpliwości uczestników kursów na samym wstępie. Szkolenie prowadzone przez Sebastiana Kseniuka spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego też rozważane są kolejne szkolenia dla małych i średnich firm z zakresu marketingu internetowego.

W szkoleniu wział również udział właściciel firmy Cyrek Internet Technologies – Maksymilian Cyrek – specjalista z zakresu tworzenia aplikacji webowych oraz projektowania stron www. Podczas szkolenia Maksymilian Cyrek przedstawił informacje z zakresu podstawy tworzenia interfejsów użytkownika pod kątem useability serwisów internetowych prezentując projekty internetowe wykonane przez zespół Cyrek Internet Technologies.