Sprawy, które trzeba załatwić przed ślubem i przyjęciem weselnym

Organizacja ślubu jest dość złożonym zadaniem ponieważ, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik należy nawiązać współpracę przynajmniej z kilkoma różnymi firmami. Oczywiście od zawsze podstawą jest znalezienie odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne i właśnie ta kwestia sprawia zazwyczaj młodym parom najwięcej kłopotów.

 a7470b0188780b10a8f0ec8d5ee350b6

źródło: pinterest.com

Sprawą, której według mnie należy poświęcić sporo uwagi jest również fotografia ślubna. Dzisiaj wszystkie sesje prezentują bardzo wysokie walory artystyczne i są realizowany w wielu ciekawych plenerach. W tej dziedzinie polecam zapoznać się przynajmniej z kilkoma ofertami fotografów ślubnych działających w naszej okolicy. Zauważyłem, że każdy zawodowy fotograf ślubnych jest w stanie zaoferować młodej parze wiele ciekawych opcji takich jak chociażby sesja w parku, coraz częściej wykonywane są również sesje zdjęciowe w lasach, które szczególnego uroku nabierają w okresie zimowym.

 514895579ba6c6df1504809024059ec5

źródło: pinterest.com

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że oprócz ciekawej i atrakcyjnej sesji ślubnej każda młoda para ma do uregulowania całą masę zupełnie innych spraw formalnych takich jak chociażby wypożyczenie samochodu, wynajem i dekoracja sali weselnej, kwestie związane z obsługą i noclegami dla gości, do tego kosmetyczka, fryzjer itp., jednak przy tylu wysiłkach uważam, że jednak warto w oryginalny sposób upamiętnić tak szczególne chwile jak ślub i przyjęcie weselne. Wystarczy poświęcić trochę czasu na znalezienie i zatrudnienie doświadczonego fotografa.