Wycieczki z Aven Travel – Wilno

Wilno, stolica Litwy, słynie z niesamowitych zabytków oraz pięknej architektury. Dla Polaków, jest to miasto szczególnie ważne. To tam, licznie przybywali polscy patrioci, tacy jak Mickiewicz, Słowacki, Kraszewski czy Moniuszko.

Co czeka na nas w Wilnie?

Będąc w tym mieście, obowiązkowe są spacery, po zabytkowych ulicach, z których niejedna posiada spolszczoną nazwę. Miasto to, niezwykle refleksyjnie wpływa na odwiedzających, którzy przystają i zastanawiają się nad dziejami poprzednich pokoleń, zarówno Litwinów jak i Polaków. Dodatkowym urozmaiceniem, są organizowane rejsy, po malowniczej rzece Neris. Jest to idealny sposób, na zwiedzania miasta z tej unikalnej strony. Bogata oferta wileńskich hoteli zadowoli nawet najbardziej wymagających. Hotele w Wilnie prezentują się wyśmienicie.

Wycieczki Aven Travel

Biuro podróży Aven Travel posiada wieloletnie doświadczenie. W przeciwieństwie do licznych oszustów, posiada grono zaufanych klientów, którzy mają o nim jak najlepsze opinie. W swojej ofercie, biuro to posiada wycieczki zagraniczne, w tym właśnie do Wilna. Jest to idealna okazja, aby zwiedzić to piękne miasto, w towarzystwie grupy wspaniałych ludzi.