Zawody na czyszczenie tapiercki w Łodzi

Nie ma co ukrywać, że Łódź slynie z brudnego i niechlujnego wizerunku. Jako miasto przemysłowe nigdy nie chwaliło się czystymi parkami pelenymi kwiatów, czystymi uliczkami, które cieszą oko. Taksówki w mieście również nie należały do najczysszych. Sytuację ma zmienić pomysł na zawody dla taksówkarzy. Rozpisany konkurs oferuje wysokie sumy w ramach nagród. O co chodzi?

Taksówkarze czyściochy

Chodzi o czyszczenie tapicerki. Każdy z kierowców taksówek, który zgłosi się do wybranych firm czyszcących otrzyma dodatkową pensję. Pomysł się przyjął i od tego momentu kierowcy prześcigują się w czyszczeniu aut. Nie ma mowy o tapicerce, która śmierdzi lub nosi ślady podróży ludzi po ostrej imprezie. A takie zdarzały się często. „Kierowcy dbaja o siedzenia, ale własne. To czy siedzę na mokrym siedzeniu, bo ktoś im się posikał lub porzygał w samochodzie ich nie interesuje. Dla nich liczy się kasa” – żali się mieszkanka Łodzi. Pomysł na zawody wprowadza zdrową rywalizację. Efekty są zaskakujące, a taksówki czyste. I o to chodzi!

czyszczemie tapicerki, Łódź

Firmy, z którymi wyjdziesz na czysto

Firmy, które profesjonalnie zajmują się czyszczeniem aut zacierają ręce. Łódź ma szansę na najczystsze taksówki w całym kraju. Czyszczenie tapicerki to chwila pracy, która może zapewnić kierowcom parę groszy. A grosz do grosza… Tapicerka to rzecz, która zostaje w aucie na parę lat, dlatego warto o nią dbać. To, co klient zastaje z tyłu auta to wizytówka danego kierowcy. A zawsze milej jedzie się w aucie, które jest czyste i pachnące.